Ankara Sony Projeksiyon Servisi

Projeksiyon cihazlarındaki arıza veya performans düşüklüğünün olası pek çok sebebi vardır. Yansıtılan görüntünün kalitesizleşmesi lambaların ömrünün azalması durumunda görülür. Bu cihazın lambalarının ömrü saat cinsinden ifade edilir. Eğer lambaların ömrü azaldıysa, cihazı alanında uzmanlaşmış bir teknik servise götürmeniz gerekmektedir. Bunun yanında lambanın patlaması, cihaz anakartında meydana gelen bozukluk veya kumandanın arızalanması gibi sorunlar da yaşanabilir. Biz Ankara Sony Projeksiyon Servisi olarak projeksiyon tamirinde tecrübeli teknisyen ekibimizle sizlere hizmet etmek için varız.

Sony Projeksiyon Servisi

Ankara Sony Projeksiyon Servisi

Sony Projeksiyon Servisi arızayı tespit ücreti almadan belirlemekte ve en güvenilir hizmeti vermektedir. Sony Projeksiyon cihazları son derece karmaşık devrelere sahip olduğundan tamir için gereken eğitime sahip teknisyen kadromuzla size en iyi hizmeti sunabilmek için her zaman bekleriz.

Sony Projeksiyon cihazları kimi zaman dış etkenlerden kaynaklanan, kimi zamansa cihazın parçacıklarına biçilen ömrün azalmasından kaynaklanan birtakım arızalar gösterse de sıklıkla bozulan aletlerden değildir. Dolayısıyla uzman bir teknisyen tarafından tamir edilmiş bir projeksiyon cihazının tekrar bozulması beklenemez. Bu nedenle cihazın alanında tecrübeli, eğitimli bir teknisyen tarafından tamir edilmesi şarttır.

Ankara Sony projeksiyon servisi > Çankaya > Dikmen > Öveçler > Balgat > Kızılay > Sony Projeksiyon Tamiri > Sony Projeksyon Lamba değişimi

Sony Projeksiyon servisi

Projeksiyon servisi

Projeksiyon Teknik servisi