Ankara Sony Projeksiyon Servisi

Sony Projeksiyon cihazlarınızda oluşan tüm sorunlar ve arızalar Ankara Sony Projeksiyon Servisi firmamızda garantili yapılarak teslim edilmektedir. Gerçek anlamda Sony projeksiyon cihazlarını genelde çıkan arızaların neredeyse tümü cihazın bakımlarının yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Sony Projeksiyon Tamir Servisi olarak en az yılda bir sefer Sony Projeksiyonların bakımlarının yaplması gerekmektedir. Bakımı yapılan Sony Projeksiyon cihazı kolay kolay arıza ve sorunlar olmayacaktır.

Ankara > Sony Servis, Sony Projeksiyon Tamiri ve ServisiSony Projeksiyon Tamiri Ankara

Sony Projeksiyon cihazlarında başlıca sorunlar
Sony Projeksiyonda görüntünün zayıf olması
Sony Projeksiyonun lamba patlaması
Sony Projeksiyonun lamba hatası vermesi
Sony Projeksiyonun renklerde farklılık olması
Sony Projeksiyonda görüntünün pır pır etmesi yani titremesi
Sony Projeksiyonun aşırı ısınması
Sony Projeksiyonlarda görüntünün Kırmızı, Mavi, sarı, pembe gibi renklerde olması gibi birçok sorunu sıralamak mümkün.

Sony Müşteri Hizmetleri | Sony ServisSize nasıl yardımcı olabilirim.?

Sony Projeksiyon konusunda

Sony Projeksiyon Tamir - Bakım    Sony Projeksiyon Lamba değişimi      Sony Projeksiyon Yedek Parça

Sony PROJEKSİYON ARIZALARI VE SORUNLARI İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

Sony Projeksiyon Servisi

Projeksiyon cihazlarındaki arıza veya performans düşüklüğünün olası pek çok sebebi vardır. Yansıtılan görüntünün kalitesizleşmesi lambaların ömrünün azalması durumunda görülür. Bu cihazın lambalarının ömrü saat cinsinden ifade edilir. Eğer lambaların ömrü azaldıysa, cihazı alanında uzmanlaşmış bir teknik servise götürmeniz gerekmektedir. Bunun yanında lambanın patlaması, cihaz anakartında meydana gelen bozukluk veya kumandanın arızalanması gibi sorunlar da yaşanabilir. Biz Ankara Sony Projeksiyon Servisi olarak projeksiyon tamirinde tecrübeli teknisyen ekibimizle sizlere hizmet etmek için varız.

Sony Projeksiyon Servisi

Sony Projeksiyon Servisi arızayı tespit ücreti almadan belirlemekte ve en güvenilir hizmeti vermektedir. Sony Projeksiyon cihazları son derece karmaşık devrelere sahip olduğundan tamir için gereken eğitime sahip teknisyen kadromuzla size en iyi hizmeti sunabilmek için her zaman bekleriz.

Sony Projeksiyon Lamba değişimi

Sony Projeksiyon cihazları kimi zaman dış etkenlerden kaynaklanan, kimi zamansa cihazın parçacıklarına biçilen ömrün azalmasından kaynaklanan birtakım arızalar gösterse de sıklıkla bozulan aletlerden değildir. Dolayısıyla uzman bir teknisyen tarafından tamir edilmiş bir projeksiyon cihazının tekrar bozulması beklenemez. Bu nedenle cihazın alanında tecrübeli, eğitimli bir teknisyen tarafından tamir edilmesi şarttır.

Ankara Sony projeksiyon servisi > Çankaya > Dikmen > Öveçler > Balgat > Kızılay > Sony Projeksiyon Tamiri > Sony Projeksyon Lamba değişimi

Sony Projeksiyon Servisi Ankara

Sony Projeksiyon Tamiri Ankara

Sony Projeksiyon Teknik Servisi

Adres: Kabil Caddesi. 74/A Öveçler - ANKARA
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
e mail: info-ankara-yaziciservisi.com